Eesti | Vene

Ida-Virumaa

Alajõe vald

(Katase küla) (Alajõe küla) (Karjamaa küla)
28.04.2018 5.05.2018 12.05.2018
26.05.2018 2.06.2018 9.06.2018
23.06.2018 30.06.2018 7.07.2018
21.07.2018 28.07.2018 4.08.2018
18.08.2018 25.08.2018 1.09.2018
15.09.2018 22.09.2018 29.09.2018
13.10.2018 20.10.2018 27.10.2018
10.11.2018 17.11.2018 24.11.2018
8.12.2018 15.12.2018 22.12.2018
5.01.2019 12.01.2019 19.01.2019
2.02.2019 9.02.2019 16.02.2019
2.03.2019 9.03.2019 16.03.2019
30.03.2019 6.04.2019 13.04.2019
     
(Remniku küla) (Smolnitsa küla) (Uusküla küla)
12.05.2018 21.04.2018 28.04.2018
9.06.2018 19.05.2018 26.05.2018
7.07.2018 16.06.2018 23.06.2018
4.08.2018 14.07.2018 21.07.2018
1.09.2018 11.08.2018 18.08.2018
29.09.2018 8.09.2018 15.09.2018
27.10.2018 6.10.2018 13.10.2018
24.11.2018 3.11.2018 10.11.2018
22.12.2018 1.12.2018 8.12.2018
19.01.2019 29.12.2018 5.01.2019
16.02.2019 26.01.2019 2.02.2019
16.03.2019 23.02.2019 2.03.2019
13.04.2019 23.03.2019 30.03.2019
     
(Vasknarva küla)    
21.04.2018    
19.05.2018    
16.06.2018    
14.07.2018    
11.08.2018    
8.09.2018    
6.10.2018    
3.11.2018    
1.12.2018    
29.12.2018    
26.01.2019    
23.02.2019    
23.03.2019    


Tartumaa

Tartu

 

Esmaspäev (SO/bio) Teisipäev (VP) Kolmapäev (SO/bio) Neljapäev (VP) Reede (SO/bio) Laupäev (SO/bio) Pühapäev (SO)
Aida Kesklinn A. H. Tammsaare Kesklinn A. Haava Alevi A. Haava
Aleksandri Karlova A. Haava Supilinn Akadeemia Era Allika
Eha Filosoofi A. Kitzbergi Tähtvere Betooni Filosoofi Arhitekti
F. Tuglase   Akadeemia Vaksali F. R. Kreutzwaldi Jakobi C. R. Jakobsoni
Filosoofi Teisipäev (SO/bio) C. R. Jakobsoni Veeriku F. Tuglase Kalevi Emajõe
Gildi Ilmatsalu F. R. Kreutzwaldi   Ilmatsalu Kastani F. R. Kreutzwaldi
J. Kuperjanovi Kannikese F. Tuglase Neljapäev (SO/bio) J. Kuperjanovi Kesk Herne
J. Tõnissoni Kompanii J. Kuperjanovi Aleksandri J. Liivi Kuru Hiie
Jaani Lootuse J. Tõnissoni Eha Klaasi Küüni Hommiku
Jõe Lutsu Jakobi Gildi Kooli Küütri Ilmatari
K. E. von Baeri Munga K. E. von Baeri Jaani Lossi L. Tolstoi J. Hurda
Kalevi N. Lunini Kalevi Kalevi Lutsu Linda J. V. Jannseni
Kannikese Nelgi Kastani Koidu Magasini Nigula K. A. Hermanni
Kastani Nisu Kesk Küüni Nõva Nõva Kannikese
Kloostri Näituse Kesk Küütri Oru Purde Kartuli
Kompanii Raekoja plats Kroonuaia Lai Pargi Raekoja Kressi
Kooli Ravila Kuu Lossi Pepleri  Raua Kroonuaia
Küüni Riia Linda Pargi Raekoja plats Rebase L. Koidula
Küütri Rüütli Näituse Poe Ravila Saekoja L. Puusepa
Lai Sangla Oa Raua Rebase Salme Lehola
Lao Soola Pepleri Riia Riia Sassi Lepiku
Lille Tulbi Päeva Soola Rüütli Soola Lõuna
Lina Turu Raekoja plats Sõbra Soola Sõbra Maisi
Lootuse Võru Riia Teguri Sõbra Teguri Marja
Lossi Ülikooli Sadama Tehase Teguri Turu Meloni
Näituse   Soola Turu Tehase Tähe N. Lunini
Pepleri   Sõbra Tähe Tiigi Vaba Nelgi
Poe   Taara pst Vabaduse pst Tulbi Vase Nisu
Raekoja plats   Tiigi Võru Turu Võru Oa
Ravila   Turu Ülikooli W. Struve Õnne Piiri
Riia   Vaba   Vabaduse pst   Ravila
Ringtee   Vabriku   Vaksali   Rukki
Rüütli   Vaksali   Vallikraavi   Sangla
Siili   Vanemuise   Vanemuise   Taara pst
Soola   Vitamiini   Veski   Tervishoiu
Sõbra   Võru   Vitamiini   Tulbi
Tehase   Õnne   Ülikooli   Tungla
Tiigi   Õpetaja       Tähtvere
Turu   Ülikooli       Varju
Tähe           Veeriku
Vabaduse pst           Veski
Vaksali           Vikerkaare
Vallikraavi           Viljandi mnt
Vitamiini           Õhtu
Väike-Turu           Õie
Väike-Tähe           Ülase
Ülikooli            

Jõhvi: Kaasiku 28, tel. 33 66 726, e-post: ekovir@ekovir.ee

 

Arvelduskonto (SwedBank): EE062200221054155625

Narva: Rahu 3, tel. 35 68 068, e-post: narva@ekovir.ee   Arvelduskonto (SEB): EE231010220036853017
Tallinn: Suur-Sõjamäe 31, tel. 60 53 869, e-post: tallinn@ekovir.ee   Arvelduskonto (Nordea): EE371700017003268308
Tartu: Ropka tee 27, tel. 7 333 660, e-post: tartu@ekovir.ee   Tööaeg: E-R / Пон.-Пят 08:00 - 17:00 (lõuna 12:00 - 13:00)
Reg. Nr: 11003148   Tööaeg (Tallinn): E-R / Пон.-Пят 08:00 - 16:30
KMKR: EE100898057    
© 2009-2018 EKOVIR OÜ