Графики вывоза мусора

(Katase küla) (Alajõe küla) (Karjamaa küla)
22.06.2019 1.06.2019 22.06.2019
20.07.2019 29.06.2019 20.07.2019
17.08.2019 27.07.2019 17.08.2019
14.09.2019 24.08.2019 14.09.2019
12.10.2019 21.09.2019 12.10.2019
9.11.2019 19.10.2019 9.11.2019
7.12.2019 16.11.2019 7.12.2019
4.01.2020 14.12.2019 4.01.2020
1.02.2020 11.01.2020 1.02.2020
29.02.2020 8.02.2020 29.02.2020
28.03.2020 7.03.2020 28.03.2020
25.04.2020 4.04.2020 25.04.2020
23.05.2020 2.05.2020 23.05.2020
(Remniku küla) (Smolnitsa küla) (Uusküla küla)
8.06.2019 15.06.2019 22.06.2019
6.07.2019 13.07.2019 20.07.2019
3.08.2019 10.08.2019 17.08.2019
31.08.2019 7.09.2019 14.09.2019
28.09.2019 5.10.2019 12.10.2019
26.10.2019 2.11.2019 9.11.2019
23.11.2019 30.11.2019 7.12.2019
21.12.2019 28.12.2019 4.01.2020
18.01.2020 25.01.2020 1.02.2020
15.02.2020 22.02.2020 29.02.2020
14.03.2020 21.03.2020 28.03.2020
11.04.2020 18.04.2020 25.04.2020
9.05.2020 16.05.2020 23.05.2020
(Vasknarva küla)
15.06.2019
13.07.2019
10.08.2019
7.09.2019
5.10.2019
2.11.2019
30.11.2019
28.12.2019
25.01.2020
22.02.2020
21.03.2020
18.04.2020
16.05.2020
Valaste küla  Valaste küla  Amula küla Amula küla
  1/28   1/84   1/28   1/84
10.10.2019 14.11.2019 10.10.2019 14.11.2019
7.11.2019 6.02.2020 7.11.2019 6.02.2020
5.12.2019 30.04.2020 5.12.2019 30.04.2020
2.01.2020 23.07.2020 2.01.2020 23.07.2020
30.01.2020 30.01.2020
27.02.2020 27.02.2020
26.03.2020 26.03.2020
23.04.2020 23.04.2020
21.05.2020 21.05.2020
18.06.2020 18.06.2020
16.07.2020 16.07.2020
13.08.2020 13.08.2020
10.09.2020 10.09.2020
8.10.2020 8.10.2020
Järve küla Kaasikaia küla Kaasikaia küla
  1/28   1/28   1/84
30.10.2019 10.10.2019 14.11.2019
27.11.2019 7.11.2019 6.02.2020
25.12.2019 5.12.2019 30.04.2020
22.01.2020 2.01.2020 23.07.2020
19.02.2020 30.01.2020
18.03.2020 27.02.2020
15.04.2020 26.03.2020
13.05.2020 23.04.2020
10.06.2020 21.05.2020
8.07.2020 18.06.2020
5.08.2020 16.07.2020
2.09.2020 13.08.2020
30.09.2020 10.09.2020
8.10.2020
Kaasikvälja küla Kaasikvälja küla Kabelimetsa küla Kabelimetsa küla
  1/28   1/84   1/28   1/84
10.10.2019 14.11.2019 24.10.2019 31.10.2019
7.11.2019 6.02.2020 21.11.2019 23.01.2020
5.12.2019 30.04.2020 19.12.2019 16.04.2020
2.01.2020 23.07.2020 16.01.2020 9.07.2020
30.01.2020 13.02.2020 1.10.2020
27.02.2020 12.03.2020
26.03.2020 9.04.2020
23.04.2020 7.05.2020
21.05.2020 4.06.2020
18.06.2020 2.07.2020
16.07.2020 30.07.2020
13.08.2020 27.08.2020
10.09.2020 24.09.2020
8.10.2020
Kohtla küla Kohtla küla Kukruse küla Kukruse küla
  1/28   1/84   1/28   1/84
24.10.2019 31.10.2019 24.10.2019 31.10.2019
21.11.2019 23.01.2020 21.11.2019 23.01.2020
19.12.2019 16.04.2020 19.12.2019 16.04.2020
16.01.2020 9.07.2020 16.01.2020 9.07.2020
13.02.2020 1.10.2020 13.02.2020 1.10.2020
12.03.2020 12.03.2020
9.04.2020 9.04.2020
7.05.2020 7.05.2020
4.06.2020 4.06.2020
2.07.2020 2.07.2020
30.07.2020 30.07.2020
27.08.2020 27.08.2020
24.09.2020 24.09.2020
Mõisamaa küla Ontika küla Ontika küla
  1/84   1/28   1/84
14.11.2019 10.10.2019 14.11.2019
6.02.2020 7.11.2019 6.02.2020
30.04.2020 5.12.2019 30.04.2020
23.07.2020 2.01.2020 23.07.2020
30.01.2020
27.02.2020
26.03.2020
23.04.2020
21.05.2020
18.06.2020
16.07.2020
13.08.2020
10.09.2020
8.10.2020
Paate küla Paate küla Peeri küla Peeri küla
  1/28   1/84   1/28   1/84
24.10.2019 31.10.2019 30.10.2019 14.11.2019
21.11.2019 23.01.2020 27.11.2019 6.02.2020
19.12.2019 16.04.2020 25.12.2019 30.04.2020
16.01.2020 9.07.2020 22.01.2020 23.07.2020
13.02.2020 1.10.2020 19.02.2020
12.03.2020 18.03.2020
9.04.2020 15.04.2020
7.05.2020 13.05.2020
4.06.2020 10.06.2020
2.07.2020 8.07.2020
30.07.2020 5.08.2020
27.08.2020 2.09.2020
24.09.2020 30.09.2020
Roodu küla Roodu küla Saka küla Saka küla
  1/28   1/84   1/28   1/84
24.10.2019 31.10.2019 10.10.2019 14.11.2019
21.11.2019 23.01.2020 7.11.2019 6.02.2020
19.12.2019 16.04.2020 5.12.2019 30.04.2020
16.01.2020 9.07.2020 2.01.2020 23.07.2020
13.02.2020 1.10.2020 30.01.2020
12.03.2020 27.02.2020
9.04.2020 26.03.2020
7.05.2020 23.04.2020
4.06.2020 21.05.2020
2.07.2020 18.06.2020
30.07.2020 16.07.2020
27.08.2020 13.08.2020
24.09.2020 10.09.2020
8.10.2020
Servaaare küla Servaaare küla Täkumetsa küla Täkumetsa küla
  1/28   1/84   1/28   1/84
10.10.2019 31.10.2019 24.10.2019 31.10.2019
7.11.2019 23.01.2020 21.11.2019 23.01.2020
5.12.2019 16.04.2020 19.12.2019 16.04.2020
2.01.2020 9.07.2020 16.01.2020 9.07.2020
30.01.2020 1.10.2020 13.02.2020 1.10.2020
27.02.2020 12.03.2020
26.03.2020 9.04.2020
23.04.2020 7.05.2020
21.05.2020 4.06.2020
18.06.2020 2.07.2020
16.07.2020 30.07.2020
13.08.2020 27.08.2020
10.09.2020 24.09.2020
8.10.2020
Vitsiku küla Vitsiku küla
  1/28   1/84
24.10.2019 31.10.2019
21.11.2019 23.01.2020
19.12.2019 16.04.2020
16.01.2020 9.07.2020
13.02.2020 1.10.2020
12.03.2020
9.04.2020
7.05.2020
4.06.2020
2.07.2020
30.07.2020
27.08.2020
24.09.2020

Esmaspäev (SO/bio) Teisipäev (VP) Kolmapäev (SO/bio) Neljapäev (VP) Reede (SO/bio) Laupäev (SO/bio) Pühapäev (SO)
Aida Kesklinn A. H. Tammsaare Kesklinn A. Haava Alevi A. Haava
Aleksandri Karlova A. Haava Supilinn Akadeemia Era Allika
Eha Filosoofi A. Kitzbergi Tähtvere Betooni Filosoofi Arhitekti
F. Tuglase Akadeemia Vaksali F. R. Kreutzwaldi Jakobi C. R. Jakobsoni
Filosoofi Teisipäev (SO/bio) C. R. Jakobsoni Veeriku F. Tuglase Kalevi Emajõe
Gildi Ilmatsalu F. R. Kreutzwaldi Ilmatsalu Kastani F. R. Kreutzwaldi
J. Kuperjanovi Kannikese F. Tuglase Neljapäev (SO/bio) J. Kuperjanovi Kesk Herne
J. Tõnissoni Kompanii J. Kuperjanovi Aleksandri J. Liivi Kuru Hiie
Jaani Lootuse J. Tõnissoni Eha Klaasi Küüni Hommiku
Jõe Lutsu Jakobi Gildi Kooli Küütri Ilmatari
K. E. von Baeri Munga K. E. von Baeri Jaani Lossi L. Tolstoi J. Hurda
Kalevi N. Lunini Kalevi Kalevi Lutsu Linda J. V. Jannseni
Kannikese Nelgi Kastani Koidu Magasini Nigula K. A. Hermanni
Kastani Nisu Kesk Küüni Nõva Nõva Kannikese
Kloostri Näituse Kesk Küütri Oru Purde Kartuli
Kompanii Raekoja plats Kroonuaia Lai Pargi Raekoja Kressi
Kooli Ravila Kuu Lossi Pepleri Raua Kroonuaia
Küüni Riia Linda Pargi Raekoja plats Rebase L. Koidula
Küütri Rüütli Näituse Poe Ravila Saekoja L. Puusepa
Lai Sangla Oa Raua Rebase Salme Lehola
Lao Soola Pepleri Riia Riia Sassi Lepiku
Lille Tulbi Päeva Soola Rüütli Soola Lõuna
Lina Turu Raekoja plats Sõbra Soola Sõbra Maisi
Lootuse Võru Riia Teguri Sõbra Teguri Marja
Lossi Ülikooli Sadama Tehase Teguri Turu Meloni
Näituse Soola Turu Tehase Tähe N. Lunini
Pepleri Sõbra Tähe Tiigi Vaba Nelgi
Poe Taara pst Vabaduse pst Tulbi Vase Nisu
Raekoja plats Tiigi Võru Turu Võru Oa
Ravila Turu Ülikooli W. Struve Õnne Piiri
Riia Vaba Vabaduse pst Ravila
Ringtee Vabriku Vaksali Rukki
Rüütli Vaksali Vallikraavi Sangla
Siili Vanemuise Vanemuise Taara pst
Soola Vitamiini Veski Tervishoiu
Sõbra Võru Vitamiini Tulbi
Tehase Õnne Ülikooli Tungla
Tiigi Õpetaja Tähtvere
Turu Ülikooli Varju
Tähe Veeriku
Vabaduse pst Veski
Vaksali Vikerkaare
Vallikraavi Viljandi mnt
Vitamiini Õhtu
Väike-Turu Õie
Väike-Tähe Ülase
Ülikooli

Контакты

Йыхви

  • Kaasiku 28
  • tel. 33 66 726
  • E-R: 08:00-17:00 (12:00-13:00 обед)
  • L-P: Suletud
  • e-post: ekovir@ekovir.ee

Нарва

  • Lääne 5
  • tel. 35 68 068
  • E-R: 08:00-17:00 (12:00-13:00 обед)
  • L-P: Suletud
  • e-post: narva@ekovir.ee

Таллинн

  • Suur-Sõjamäe 31
  • tel. 60 53 86
  • E-R: 08:00-16:30 (12:00-12:30 обед)
  • L-P: Suletud
  • e-post: tallinn@ekovir.ee

Тарту

  • Suur-Sõjamäe 31
  • tel. 60 53 86
  • E-R: 08:00-17:00 (12:00-13:00 обед)
  • L-P: Suletud
  • e-post: tartu@ekovir.ee